دستبند پشت ساعت مردانه

دستبند پشت ساعت مردانه

6 مدل از لوکس ترین دستبندهای مردانه پشت ساعتی

امروزه پوشیدن دستبند مردانه پشت ساعتی در بین آقایان جوان مرسوم شده است. این دستبند، جلوه خاصی به ساعت آقایان بخشیده و دست را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. به طوری که پس از پوشیدن دستبند طلا و ساعت مردانه، جذابیت دست؛ بیش از پیش احساس خواهد شد. اما در این بخش می خواهیم تا شما را با 7 مدل از لوکس ترین و خاص ترین دستبندهای مردانه پشت ساعتی آشنا نماییم که عبارتند از:

دستبندهای مدل کارتیه

1. دستبند کارتیه پلاک دار

دستبند مردانه پشت ساعتی مدل کارتیه پلاک دار با قیمت 40 میلیون به بالا که از سری دستبندهای خوش دست و شکیل محسوب می شود؛ واقعا نمای فوق العاده ای پشت ساعت داشته و تغییرات بی نهایت زیبایی را در دست به وجود می آورد. قفل این دستبند؛ دو تکه بوده و از یک ضامن اطمینان برخوردار می باشد. بنابراین احتمال افتادن این دستبند از روی دست اصلا وجود نداشته و می توانید از این بابت؛ خاطر جمع باشید.

دستبند پشت ساعت

2. دستبند کارتیه ژاپنی

دستبند مردانه پشت ساعتی کارتیه ژاپنی را می توان یکی از جدیدترین دستبندها معر فی کرد. این دستبند از وزن 15 گرم برخوردار بوده و با قیمت 25 میلیون تومان به فروش می رسد. این دستبند در مقایسه با سایر مدل های کارتیه، پر حجم تر به نظر رسیده و حالت کشیده و مسطحی دارد. پس از پوشیدن این دستبند خوش دست در پشت ساعت، کاملا متوجه راحتی آن خواهید شد.

دستبند پشت ساعت

3. دستبند کارتیه کلاسیک

دستبند مردانه پشت ساعتی کارتیه کلاسیک برای علاقمندان به سبک کلاسیک، بهترین پیشنهاد است. این دستبند، همیشه مد بوده و تاریخ انقضاء ندارد. در ضمن دستبند فوق در سایزهای مختلف موجود بوده و برای تمام آقایان با هر سایز دست، گزینه ای در چنته دارد. این دستبند از دیرباز در دست آقایان و خانم ها دیده شده و امتحان خود را از همه لحاظ پس داده است. همچنین دستبند مورد نظر از امتیازات مثبت مانند قفل مستحکم برخوردار می باشد.

دستبند پشت ساعت

4. دستبند فیگارو

دستبند فیگارو جذاب را حتما در میان دستبندهای پشت ساعتی خود داشته باشید. این دستبند؛ بافتی شبیه به دستبند کارتیه دارد. البته بافت آن، کمی متمایزتر از کارتیه است. وجود حلقه های کشیده در این دستبند باعث تمایز آن شده و می توانید آن را با گردنی کارتیه به زیبایی ست کنید.

دستبند پشت ساعت

5. دستبند های رولکس

دستبندهای مدل رولکس، بسیار فاخر و زیبا بوده و پشت ساعت، جلوه کاملی دارند. این دستبندها با رنگ سفید و زرد آبکاری شده و تراش های ظریف و بی نظیری را به رخ می کشند. قفل این دستبند از برند رولکس بوده و آن نیز دارای آبکاری زرد و سفید می باشد. شما می توانید این دستبند لوکس و منحصر به فرد را با یک ساعت مچی مردانه زرد و سفید تلفیق کرده و یک ترکیب تماشایی را روی دست خلق کنید.

دستبند پشت ساعت

6. مدل اتهم (ورساچ)

دستبند مدل ادهم هم یکی دیگر از لوکس ترین و شیک ترین دستبندهای پشت ساعتی مردانه محسوب می شود. وقتی به این دستبند نگاه می کنید؛ علاوه بر اینکه جذب زیبایی اش می شوید؛ متوجه حک های منحصر به فرد در این دستبند هم خواهید شد. قفل آن هم از استحکام کافی برخوردار بوده و خیال شما را از بابت باز نشدن دستبند، راحت می کند. این دستبند نه تنها پشت ساعت قابل استفاده می باشد؛ بلکه می توانید آن را جلوی ساعت هم انداخته و گاهی تنوع ایجاد کنید. از این مدل؛ گردنی ورساچ هم موجود است که ست کردن آن با دستبند فوق، عالی به نظر می رسد. دستبند مدل ادهم؛ منحصر به یک نوع نبوده و نمونه های دیگر مانند دستبند ادهم باریک، پهن و بزرگ را هم در بر می گیرد که می توانید آنها را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید.

دستبند پشت ساعت

دستبند پشت ساعتی را پشت ساعت ببندیم یا جلوی ساعت؟

با اینکه ست کردن و استایل هر کسی با دیگری فرق دارد و در عصر جدید هیچ چیز غلطی در استایل وجود ندارد و هر کس با سلیقه خود استایل خود را ست میکند.

به طور کلی هم میتوان دستبند ها را هم جلو و هم پشت ساعت بست. اما توجه داشته باشید که دستبند های ضخیم معمولا پشت ساعت قرار میگیرند زیرا که دستبندی با ضخامت ساعت در جلوی ساعت جلوه خوبی ندارد اما دستبند های بسیار ظریف میتوانند جلوی ساعت هم بسته شوند.

اما در هر صورت کسانی میخواهند اصولی کار کنند بهتر است دستبند ها را پشت ساعت خود ببندند و لذت ببرند.

برای خرید طلا، مطابق با بودجه و سلیقه تان حتما با پشتیبانی ما در تماس باشید، مشاورین ما از ساعت 9 الی 18 پاسخگوی مستقیم سوالات شما خواهد بود. منتظرتان هستیم. 

ما را از طریق کانال های یوتیوب، پینترست، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید و عضوی از مجموعه بزرگ زرطلا شوید. 

✨ وقتشه بدرخشی ✨

admin
ارسال دیدگاه