کامل ترین راهنمای سایز انگشتر طلا

راهنمای سایز انگشتر

انگشتر طلا از قدیمی ترین زیورآلاتی است که وجود دارد. در گذشته، پادشاهان، بزرگان و صاحب منصبان هم از انگشتر استفاده میکردند. این موضوع، نشان دهنده قدمت انگشتر بوده و اصالت آن را بازگو می کند. علت اینکه پادشاهان آن را به دست میکردند، این بود که انگشتر، معنی قدرت را میداد و به نوعی سمبل قدرت بود. البته معنای آن تاکنون نیز عوض نشده است. اگر شما هم فردی قدرت طلب و جاه طلب هستید، بد نیست انگشتر را امتحان کنید. ولی پیش از خرید و تست کردن آن باید از راهنمای سایز انگشتر طلا مطلع شوید. چرا؟ چون این راهنما مشخص می کند که سایز انگشت شما چند است. مسلما بعد از اطلاع از سایز انگشت می توانید خرید بهتری داشته باشید.

انگشتر، محبوب تر از هر زیورآلات دیگر

خیلی از افراد، حتی خانم ها علاقه ای به پوشیدن زیورآلات ندارند، ولی خب اگر نظر آنها را نسبت به انگشتر طلا بپرسید، آن را رد نمی کنند. به بیان دیگر کسانی که به زیورآلات علاقه ندارند، با پوشیدن انگشتر مشکل نداشته و اگر پایش برسد، آن را می پوشند. با این اوصاف می توان انگشتر را یکی از زیورآلات قدیمی دانست که البته محبوبیت بالایی را هم در بین عده زیادی از افراد دارد. چه بسا که محبوبیت آن نسبت به سایر زیورآلات، بیشتر هم می باشد.

انگشتر طلا طرح مشابه پورتوفینو کد R6342

جدیدترین و آسان ترین روش اندازه گیری سایز انگشت و انگشتر

البته که همیشه همه دانش ها و تجربه ها آپدیت و بروز میشوند. اگر اینطور نبود جای تعجب بود.

در پایین متن های قدیمی تری از ما وجود دارد که ما در حال آموزش اندازه گیری انگشتر با روش های قدیمی و خط کش هستیم. اما اکنون میخواهیم با استفاده از وسیله ای که تقریبا 70% زندگی ما را پر کرده یعنی گوش موبایلمان، سایز انگشت و انگشترمان اندازه بگیریم.

در صورتی که انگشتر دارید: 👇

همانطور که در ویدیو دیدید به راحتی با استفاده از اپ رینگ سایزر که برایتان لینکش را میگذارم به راحتی یاز انگشتر را بدست آوردیم. ابتدا توضیحی میدهم : 

1. ابتدا اپلیکیشن ring sizer را دانلود میکنیم.

2. اپ را باز میکنیم و سپس انگشتر یا حلقه را روی قسمت چهارخونه قرار میدهیم. درست وسط دایره ای که اپ ایجاد کرده.

3. درجه پایین قیمت چهار خانه را اینقدر به چپ و راست میبریم تا حلقه اپلیکشین دقیقل زیر حلقه ما قرار بگیرد.

4. وقتی دایره ی اپ و انگشتر دقیقا زیر و روی هم قرار گرفتند از قسمت EU/ISO سایز انگشتر خود را بیابید.

اما اگر انگشتر ندارید:: 👇

1. ابتدا باید با کاغذ دور انگشت مورد نظر خود را اندازه بگیرید و سانت بزنید.

2. وقتی اندازه به سانتی متر درامد آن را به میلی متر تبدیل کنید. 

♥ یادتان که نرفته چگونه سانتی متر را به میلی متر تبدیل میکردیم 🤨 ؟؟؟؟؟؟  عدد بدست آمده به سانتی متر ضرب در 10 = عدد مورد نظر به میلی متر

3. اپ رینگ سایزر را باز میکنیم (این مرحله خیلی سخت بود 😁 )

4. در قسمت چهارخانه، داخل دایره، عددی به میلی متر نوشته شده است. که شما باید با چپ و راست کردن درجه پایین این قسمت، به عددی که بدست آورده بودید برسید. 

5. در انتها از قسمت EU/ISO سایز انگشت خود را بیابید.

از طرف نویسنده : یادگیری اپ رینگ سایزر اصلا کاری نداره و فضای خیلی زیبایی داره و علاوه بر سایز انگشتر، انواع برش های الماس را برای انگشتر نامزدی را با نام توضیح داده. حتما با این اپ کار کنید و واقعا اپلیکیشن کار راه بندازیه. 

قسمت EU/ISO سایز استاندارد انگشت و انگشتر است و اگر این سایز را برای انگشت های مختلفتان داشته باشید به راحتی می توانید بصورت آنلاین ، هر انگشتری را که دوست داشتید و البته اگر مناسب برای سایز دست شما بود را سفارش دهید. بدون نگرانی و دغدغه اینکه نکند به دستانتان بزرگ یا کوچک باشد.

راهنمای اندازه گیری انگشتر به روش قدیم

(اگه به هر دلیلی نتونستی اپ رینگ سایز رو نصب کنی، این قسمت کارت رو راه میندازه)

این روزها روش های خرید به کلی عوض شده و روش های حضوری خرید؛ دیگر رنگ باخته اند. تا وقتی خرید آنلاین و راحت وجود دارد، چرا باید خرید حضوری را انتخاب کرد؟ ما نمی گوییم خرید حضوری، پر از عیب است. اما این روش، نیازمند وقت و زمان بیشتر می باشد. چیزی که خیلی ها این روزها ندارند. چون مشغله های زندگی افزایش یافته و فرصت خرید حضوری را از افراد سلب کرده است. به همین دلیل آنها روش دوم را به روش اول ترجیح داده و برای خرید خیلی از کالاها، به سراغ روش دوم یعنی خرید اینترنتی می روند.

در هر حال اگر علاقمند به خرید انگشتر طلا هستید و روش خرید اینترنتی را انتخاب کرده اید، باید قبل از هر اقدامی، راهنمای سایز انگشتر طلا را دریافت کنید. اینکه ندانسته انگشتر بخرید، ممکن است به دستتان کوچک و یا بزرگ باشد. پس اگر می خواهید در چنین وضعیتی قرار نگیرید، حتما از سایز انگشت خود، اطلاع کسب کرده و سپس با اطمینان خرید کنید. در این حالت، پشیمان هم نمی شوید.

انگشتر طلا طرح سیاه قلم 4

راهنمای سایز انگشتر ها به چند روش انجام میگیرد: 

1️⃣ روش اول : در این روش به نخ یا تکه ای کاغذ نیاز داریم. نخ یا کاغذ رو دور انگشت مورد نظرمون میبندیم طوری نه خیلی آزاد و نه خیلی محکم باشه. سپس حد وسط نخ یا کاغذمون رو علامت میذاریم و کاغذ رو روی خط کش میذاریم ببینیم چند سانته. و با جدولی که آخر همین مقالست سایز خودمون رو پیدا کنیم.

راهنمای سایز انگشتر
راهنمای سایز انگشتر
راهنمای سایز انگشتر

2️⃣ روش دوم : اگر انگشتر برای انگشت مورد نظر در خانه دارید و سایز آن را نمیدانید، می توانید انگشتر را طبق عکس روی خط کش بگذارید نه خلی بالا و نه خلی پایین، دقیقا حد وسط انگشتر.

و با توجه به جدول سایزی که در انتهای صفحه برایتان گذاشتیم سایز انگشت و انگشتر خود را بدست آورید.

4

3️⃣ روش آخر که روش معمولی در منزل ها نیست و معمولا در طلافروشی ها کاربرد دارد روش میل سایز است. وسیله ای به نام میل ساز وجود دارد که انگشتر را در آن قرار میدهیم و به راحتی سایز انگشت شما بدست می آید.

راهنمای سایز انگشتر

با توجه به جدول زیر سایز انگشت خود را بیابید: 

جدول سایز انگشتر
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.