هرینگبون چیست

زنجیر هرینگبون

مختصری درباره برند هرینگبون

برند هرینگبون یکی از برندهای محبوب طلا و جواهر در دنیاست. هرینگبون به دوران مصر باستان تعلق داشته و از پیشینه ای کهن برخوردار می باشد. مصریان باستان از طرح هرینگبون در صنعت ساخت جواهرات بهره برده و طلا و جواهرات شکیل و منطبق با همان دوره را می ساختند. بنابراین می توان دریافت هرینگبون یک برند نوپا نیست که به دنیای طلا وارد شده، بلکه یک برند قدیمی است که قدمت و اصالت دیرینه ای دارد. هرینگبون تنها اختصاص به دنیای طلا و جواهرات ندارد؛ بلکه در دنیای نساجی و پارچه بافی نیز ردی از خود به جا نهاده است. موسس این برند علاوه بر طلاسازی در این حوزه ها نیز فعالیت داشته است.

اما علت اینکه این گردنبند زیبا و کلاسیک را به این نام شناخته اند؛ این است که فرم و ظاهر محصول به اسکلت شاه ماهی شباهت دارد. اسکلت شاه ماهی دارای بافت جناقی بوده که همین بافت را در این گردنبند مشاهده می کنید. در این گردنبند، شاهد حضور اشکال مستطیلی و متوازی الاضلاع هستید که پشت هم و در چند ردیف تکرار شده اند. این الگوی تکراری در نوع خود بی نظیر است. البته در عین این شباهت، تفاوت هایی هم وجود دارد. این تفاوت مربوط می شود به زاویه برش که در گردنبند هرینگبون این برش با زوایای متفاوتی صورت می گیرد. اما برش الگوی شاه ماهی با زاویه 90 درجه همراه است.

زنجیر هرینگبون چیست؟

زنجیر هرینگبون یکی از متفاوت ترین زنجیرهاست. این زنجیر خاص، سطح صاف و فلت را به تصویر کشیده که پیچیدگی هایی را می توان از آن احساس کرد. سطح صاف آن باعث شده تا به خوبی روی پوست بنشیند. این زنجیر اگرچه مستحکم است؛ اما نیاز به مراقبت هایی نه چندان شدید دارد. همین که آن را نکشیده و نگذارید به جایی گیر کند؛ کافیست. چون این کارها باعث پیچ خوردن زنجیر می شوند. در ضمن این زنجیر جذاب همیشه مد بوده و می توانید هر زمان حتی سالها بعد هم آن را بپوشید.

این زنجیر نه تنها به عنوان یک زنجیر مجلسی؛ شما را در مجالس همراهی می کند، بلکه در مصارف روزانه نیز همراهتان خواهد بود. حتی اگر بارها و بارها این زنجیر زیبا را بپوشید؛ ذره ای تغییر ظاهری پیدا نخواهد کرد. نه مات و کدر شده و نه هیچ تغییر دیگری خواهد یافت. در ضمن با پوشیدن این زنجیر پرزرق و برق، نگاه های زیادی را سمت خود سوق داده و تعاریف زیادی درباره خود خواهید شنید!

تفاوت زنجیر ماری با زنجیر هرینگبون

زنجیر ماری و هرینگبون را می توان زنجیرهای شبیه به هم دانست. اما میان این شباهت، تفاوت های زیادی پیدا می شود. زنجیر ماری حاوی صفحات مواج بوده که پیوستگی میان این صفحات وجود دارد. این زنجیر یک ظاهر گرد و صاف را به تصویر کشیده و حاوی یک الگوی زیگزاگی ظریف است. اما زنجیر هرینگبون کاملا مسطح و سیال می باشد. پیوندهای فشرده این زنجیر با پیوندهای زنجیر ماری متفاوت می باشند. این پیوندها V شکل بوده و به صورت متناوب در کنار هم واقع شده اند.

1638

دستبند هرینگبون

این دستبند طلا یک دستبند ترند است که کاملا مطابق با مد روز می باشد. این دستبند دارای پهنای متوسط بوده و جلوه منحصر به فردی در دستانتان دارد. سادگی و جذابیت دو صفت متضادند که در این دستبند، هر دو این صفات را به وضوح حس می کنید. بافت ظریف و زیبای این دستبند باعث شده تا با یک دستبند زنجیری متفاوت روبرو باشید. دستبندی که می توانید آن را هم به تنهایی و هم با اکسسوری های دیگر در دست کنید.

دستبند طلا طرح هرینگبون کد B5720

گردنبند هرینگبون

این مدل از گردنبند طلا را می توان با زنجیر و سایر پلاک ها ست کرد. این گردنبند در عین درخشندگی و زیبایی بسیار مینیمال و ساده به نظر رسیده و به هر گردنبندی می آید. طرح ساده و بدون نگین این گردنبند، آن را به اوج جذابیت رسانده است. شیک پوشان و ساده پسندان همواره گردنبند هرینگبون را انتخاب می کنند. شما چطور؟!

1639

گوشواره هرینگبون

این گوشواره، گویی تمام جذابیت های دنیا را یکجا در خود جمع کرده است. این گوشواره خارق العاده که طولی بیش از گوشواره های دیگر دارد، در دسته گوشواره آویز قرار گرفته است. می توانید این گوشواره طویل و ساده را با هر لباس و استایلی به راحتی ست کنید. تراش های ظریف این گوشواره که در سطح آن وجود دارند، از دیگر نقاط تمایز آن به شمار می آیند. این گوشواره که جلوه و درخشش خاصی دارد؛ دارای بدنه مستطیلی و به رنگ زرد بوده و با اکثر سلیقه ها همخوانی دارد.

1635

ست هرینگبون

یکی از بی نظیرترین ست های طلا، این ست است. در این ست زیبا شاهد یک گردنبند و یک گوشواره خواهید بود. این دو از وزن ایده آل برخوردار بوده و تا زمانی که در گوش ها و گردنتان حضور دارند؛ سنگینی ای را متوجه شما نخواهند کرد. همچنین این گوشواره و گردنبند وقتی در کنار هم قرار می گیرند، تنها شما را متوجه یک موضوع خواهند کرد و آن انتخاب درست شماست. همه کسانی که کمی سلیقه دارند، از ست هرینگبون استقبال کرده و آن را برای خرید مورد هدف قرار داده اند. پس چرا شما این ست جذاب را صاحب نشوید؟! این ست را می توانید با لباس های مجلسی و حتی لباس های اسپرت و روزانه ست کنید.

1636
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.