هرینگبون چیست

زنجیر هرینگبون

مختصری درباره برند هرینگبون

برند هرینگبون یکی از برندهای محبوب طلا و جواهر در دنیاست. هرینگبون به دوران مصر باستان تعلق داشته و از پیشینه ای کهن برخوردار می باشد. مصریان باستان از طرح هرینگبون در صنعت ساخت جواهرات بهره برده و طلا و جواهرات شکیل و منطبق با همان دوره را می ساختند.

هِرینگبون    Herringbone

بنابراین می توان دریافت هرینگبون یک برند نوپا نیست که به دنیای طلا وارد شده، بلکه یک برند قدیمی است که قدمت و اصالت دیرینه ای دارد. هرینگبون تنها اختصاص به دنیای طلا و جواهرات ندارد؛ بلکه در دنیای نساجی و پارچه بافی نیز ردی از خود به جا نهاده است. موسس این برند علاوه بر طلاسازی در این حوزه ها نیز فعالیت داشته است.

زنجیرهای هرینگبون

اما علت اینکه این گردنبند زیبا و کلاسیک را به این نام شناخته اند؛ این است که فرم و ظاهر محصول به اسکلت شاه ماهی شباهت دارد. اسکلت شاه ماهی دارای بافت جناقی بوده که همین بافت را در این گردنبند مشاهده می کنید.

در این گردنبند، شاهد حضور اشکال مستطیلی و متوازی الاضلاع هستید که پشت هم و در چند ردیف تکرار شده اند. این الگوی تکراری در نوع خود بی نظیر است. البته در عین این شباهت، تفاوت هایی هم وجود دارد.

این تفاوت مربوط می شود به زاویه برش که در گردنبند هرینگبون این برش با زوایای متفاوتی صورت می گیرد. اما برش الگوی شاه ماهی با زاویه 90 درجه همراه است.

زنجیر هرینگبون چیست؟

زنجیر هرینگبون طلا یکی از متفاوت ترین زنجیرهاست. این زنجیر خاص، سطح صاف و فلت را به تصویر کشیده که پیچیدگی هایی را می توان از آن احساس کرد. سطح صاف آن باعث شده تا به خوبی روی پوست بنشیند.

این زنجیر اگرچه مستحکم است؛ اما نیاز به مراقبت هایی دارد. هنگام استحمام، موقع خواب و هنگام ورزش و تعرق باید از گردن خارج شود. هرینگبون در عین زیبایی خیره کننده ای که دارد بسیار شکننده و ظریف است.

گردنبند زنجیری طلا طرح هرینگبون قطر 1.5 کد N19943

تفاوت زنجیر ماری با زنجیر هرینگبون

زنجیر ماری و هرینگبون را می توان زنجیرهای شبیه به هم دانست. اما زنجیر ماری حجیم است و بعد دارد ولی هرینگبون کاملا مسطح و کوبیده است. یکی دیگر از تفاوت های زنجیر ماری و هرینگبون؛ انعطاف پذیری بالای زنجیر ماری است ولی در مقابل هرنیگبون کاملا خشک و شکننده است.

1638

دستبند هرینگبون

این دستبند طلا یک دستبند ترند است که کاملا مطابق با مد روز می باشد. این دستبند دارای پهنای متوسط بوده و جلوه منحصر به فردی در دستانتان دارد.

سادگی و جذابیت دو صفت متضادند که در این دستبند، هر دو این صفات را به وضوح حس می کنید.

دستبند طلا طرح هرینگبون متوسط کد B21270

بافت ظریف و زیبای این دستبند باعث شده تا با یک دستبند زنجیری متفاوت روبرو باشید. دستبندی که می توانید آن را هم به تنهایی و هم با اکسسوری های دیگر در دست کنید.

گردنبند هرینگبون

این مدل از گردنبند طلا را می توان با زنجیر و سایر پلاک ها ست کرد. این گردنبند در عین درخشندگی و زیبایی بسیار مینیمال و ساده به نظر رسیده و به هر گردنبندی می آید. طرح ساده و بدون نگین این گردنبند، آن را به اوج جذابیت رسانده است. شیک پوشان و ساده پسندان همواره گردنبند هرینگبون را انتخاب می کنند. شما چطور؟!

گوشواره هرینگبون

این گوشواره، گویی تمام جذابیت های دنیا را یکجا در خود جمع کرده است. این گوشواره خارق العاده که طولی بیش از گوشواره های دیگر دارد، در دسته گوشواره آویز قرار گرفته است.

گوشواره طلا آویز طرح هرینگبون کد E19574

می توانید این گوشواره طویل و ساده را با هر لباس و استایلی به راحتی ست کنید. تراش های ظریف این گوشواره که در سطح آن وجود دارند، از دیگر نقاط تمایز آن به شمار می آیند. این گوشواره که جلوه و درخشش خاصی دارد؛ دارای بدنه مستطیلی و به رنگ زرد بوده و با اکثر سلیقه ها همخوانی دارد.

گوشواره آویز طرح هرینگبون و گوی

ست هرینگبون

یکی از بی نظیرترین ست های طلا، این ست است. در این ست زیبا شاهد یک گردنبند و یک گوشواره خواهید بود.

این دو از وزن ایده آل برخوردار بوده و تا زمانی که در گوش ها و گردنتان حضور دارند؛ سنگینی ای را متوجه شما نخواهند کرد. همچنین این گوشواره و گردنبند وقتی در کنار هم قرار می گیرند، تنها شما را متوجه یک موضوع خواهند کرد و آن انتخاب درست شماست.

1636

برای خرید طلا، مطابق با بودجه و سلیقه تان حتما با پشتیبانی ما در تماس باشید، مشاورین ما از ساعت 9 الی 21 پاسخگوی مستقیم سوالات شما خواهد بود. منتظرتان هستیم. 

ما را از طریق کانال های یوتیوب، پینترست، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید و عضوی از مجموعه بزرگ زرطلا شوید. 

✨ وقتشه بدرخشی ✨

admin
ارسال دیدگاه