زنجیربلند طلا و گردنبند طلا رو لباسی

گردنبند طلا رو لباسی

گردنبند طلا رو لباسی

اگر لباس ساده ای دارید و میخواهید به آن جلوه و زیبایی ببخشید بهترین و ساده ترین کار این است که از گردنبند طلا رو لباسی استفاده کنید.

گردنبند طلا رو لباسی در انواع مختلفی وجود دارد  فرقی ندارد یقه باز باشد یا بسته  زیرا هر کدام سبک و تنوع خاصی دارد که میتوانید متناسب با یقه لباس خود آن را انتخاب کنید. استفاده از گردنبند طلا رو لباسی می تواند تاثیر زیادی روی لباس شما بگذارد و شکل متفاوت و جدیدی به لباس شما بدهد.

استفاده از این گردنبند ها در فصل زمستان بهتر است.  بدین دلیل که اکثر لباس های زمستانی پوشیده هستند و جلوه خاصی ندارند، شما میتوانید این گردنبند ها را روی لباس خود بیاندازید و از دیده شدن آنها مطمئن باشید.

گردنبند طلا رو لباسی

از آ نجایی که گردنبند طلا رو لباسی از تنوع بالایی برخوردار است که شما میتوانید آن را به راحتی با نوع و رنگ لباس خود ست کنید.

خرید گردنبند طلا رو لباسی میتواند گزینه خوبی باشد برای افرادی که قصد خریدن لباس جدید را ندارند. اگر قرار است به یک مهمانی بروید و وقت ندارید تا به دنبال لباس جدید بگردید و لباس متناسب آن مهمانی را تهیه کنید ما به شما پیشنهاد میکنیم از گردنبند طلا رو لباسی استفاده کنید.

کافی است به یک فروشگاه زیورآلات بروید و یک گردنبند طلا رو لباسی مناسب تهیه کنید با خریدن گردنبند رو لباسی  بلوز، تاپ، شومیز یا پیراهن شما تبدیل به نمونه ای متفاوت میشود و انگار لباس جدیدی خریداری کرده اید.

(زنجیربلند طلا و گردنبند طلا رو لباسی)

رنگ بندی رو لباسی طلا سنگین

گردنبند طلا رو لباسی در انواع رنگ ها قابل سفارش و ساخت میباشد. رایج ترین رنگ های که برای گردنبند طلا رولباسی استفاده می شود شامل رنگ طلایی، مسی، سفید و رزگلد میباشد که بسیار جذاب و دلربا هستند.

از نظر زرگران، گردنبند طلا رولباسی با رنگ های طلایی، مسی، سفید و رزگلد زیبایی و جلوه بیشتری دارد اما انتخاب رنگ یه چیز سلیقه ای است و شما میتوانید رنگی که باب میلتان است را برای خود تهیه کنید.

اگر شما جزء افرادی هستید که دنبال یک گردنبند رو لباسی با رنگ خاص میگردید اصلا نگران نباشید زیرا طیف رنگ بندی گردنبند رو لباسی بسیار گسترده است و شما می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید و سفارش ساخت دهید.

قیمت مدل های مختلف رو لباسی طلا متناسب با جواهر استفاده شده در آن

تمام نگین ها و سنگ های جواهری که برای گردنبند رو لباسی استفاده می شود دارای کیفیت بالایی میباشد. زرگران رز طلا گلد سعی میکنند از سنگ های جواهر و نگین های متفاوت در ساخت گردنبند رو لباسی استفاده کنند در صورتی که مشتری تقاضا داشته باشد میتوانند از نمونه هایی با کیفیت پایین نیز استفاده کنند.

قیمت مدل های مختلف گردنبند رو لباسی بستگی به نوع جواهری که در آن استفاده شده است دارد. هرچه جواهر استفاده شده در گردنبند رو لباسی کیفیت پایین تر داشته باشد قیمت آن نیز کمتر خواهد بود.

زرگران نیز می توانند بنا به درخواست مشتری تغییرات ریزی روی گردنبند رو لباسی اعمال کنند.

به عنوان مثال می توانند سانت گردنبند شما را کوتاهتر یا بلندتر کنند و یا اینکه از طرح های که مورد پسندتان است برای ساخت استفاده کنند.

(زنجیربلند طلا و گردنبند طلا رو لباسی)

انواع زنجیر بلند رو لباسی

همانطور که گفتیم گردنبند طلا رولباسی از تنوع و مدل های مختلفی برخوردار است و هر چه مدل های این گردنبندها به روز تر باشد می تواند زیبایی منحصر به فردتری را به افراد بدهد. در این مقاله ما برای شما از چند نمونه  مدل گردنبند رو لباسی صحبت کرده ایم.

1-گردنبندهای با زنجیر حلقه ای درشت و بافت فشرده

این گردنبند ها با زنجیر حلقه ای درشت از مدل های بودند که افراد زیادی از آن استقبال کردند. در این نمونه گردنبند رو لباسی دارای زنجیر درشت بوده و در بافت فشرده ساخته شده است، به طوری که هر حلقه زنجیر با قطر بسیار کم و کوتاه و به صورت دایره های در هم پیچیده به حلقه بعدی متصل گردیده است.

2-گردنبند با حلقه های درشت و به صورت گشوده و باز

این مدل گردنبند طلا رو لباسی برخلاف مدل قبلی از حلقه های درشت و به صورت گشوده و باز طراحی شده است. در این مدل گردنبند هر حلقه زنجیر در دایره ای با قطر زیاد به حلقه بعدی متصل شده است.

در بعضی از برند ها برای جذب مشتری بیشتر و متفاوت کردن گردنبند  هایشان آمده اند از پلاک های بزرگ با اشکال مختلف مانند ستاره، ماه، شاخه گل و… استفاده کرده اند که این مدل ها نیز طرفداران خاص خود را داشته.

3-گردنبند رو لباسی ریسمانی ساده

افراد زیادی هستند که طرفدار گردنبند های رو لباسی ساده هستند.

این گردنبند ها شامل حلقه های زیر و بهم پیوسته میباشد، با وجود سادگی که از آن برخوردار است جلو و زیبایی خاص خود را نیز دارد و توجه بیننده را به خود  جلب میکند.

4-گردنبند رو لباسی ریسمانی فانتزی

این مدل گردنبند با پیچیدگی خاص و جمیلی طراحی شده است. در این مدل از سه ریسمان در هم پیچیده شده که از حلقه های ریز تشکیل شده است استفاده کرده اند.

5-گردنبند رو لباسی با طرح های دیرینه و سنتی

اگر به دنبال مدل های خیلی خاص و متفاوت هستید حتما به سراغ این نمونه های منحصر به فرد و خلاقانه بروید.

در این مدل گردنبند رو لباسی از ایده ها، مدل ها و طرح های قبایل کهن استفاده شده است که میتواند توجه هر بیننده ای را به خود جلب کند.

(زنجیربلند طلا و گردنبند طلا رو لباسی)
admin
ارسال دیدگاه