زنجیر فلامینگو چیست؟

زنجیر فلامینگو 4 سایز مختلف

زنجیر طلا فلامینگو، همان زنجیر طلا ساده و منحصر به فردی است که توجه هر بانوی خوش سلیقه ای را به خود جلب می سازد. بافت های دایره ای فرم این زنجیر که اتصال ناگسستنی با هم پیدا کرده اند؛ بر زیبایی زنجیر افزوده و بهترین و خاص ترین زنجیر طلا را جلوی چشم ظاهر کرده اند.

در نگاه اول با یک زنجیر نسبتا ضخیم روبرو می شوید، اما وقتی کمی بیشتر چشمانتان را به آن نزدیک می سازید، می بینید که تصورتان آنقدرها هم درست نبوده و یک زنجیر نسبتا ظریف و بسیار جذاب، پیش رویتان قرار گرفته است.

زنجیر طلا فلامینگو نازک و ریز سایز 45cm A

ناگفته نماند زنجیر فلامینگو دربرگیرنده ضخامت های متعددی است و نمی توان راجع به ضخامت و قطر آن، نظر قطعی داد. ممکن است برخی از مدل ها دارای ظرافت بیشتر و بعضی دیگر حاوی ظرافت کمتر و در عوض ضخامت بیشتر باشند. در حال حاضر این زنجیر با قطرهای 1.6 میلیمتر، 1.9، 2.3، 3.2 و 3.8 میلیمتر همراه می باشد.

این مدل زنجیر های در ایران به زنجیر فلامینگو معروف هستند و در کل به آنها زنجیر کابلی نیز گفته مشود.

یک زنجیر آس و مدرن

اگر بگوییم زنجیر فلامینگو یکی از آس ترین زنجیرهای طلاست، اغراق نکرده ایم. اگرچه این محصول یک زنجیر قدیمی است، اما منحصر به دوره ای خاص نبوده و در هر زمانی می توان آن را به عنوان یک زنجیر مدرن استفاده نمود.

این موضوع، نشان از منعطف بودن این زنجیر دارد. حلقه هایی که در این زنجیر مشاهده می کنید؛ نه تنها در آس بودن آن موثر بوده اند، بلکه در افزایش استحکام و ایمنی زنجیر نیز تاثیر کافی را داشته اند.

بنابراین با یک زنجیر ضعیف که احتمال پاره شدن آن بالاست؛ روبرو نبوده و ترس گم شدن نیز به سراغتان نخواهد آمد.

زنجیر طلا فلامینگو نازک سایز 45cm B

موجود در هر وزن و قیمت

زنجیر فلامینگو با برخورداری از امتیازات متنوع توانسته به اوج محبوبیت دست پیدا کند. یکی از امتیازات قابل توجه آن، وزن و قیمت این محصول است که رده های متفاوتی را در بر می گیرد.

اگر زنجیر فلامینگو ظریف با وزن و قیمت کم را خواستار باشید؛ می توانید این مدل را به راحتی پیدا کنید. همچنین اگر هدفتان خرید زنجیر ضخیم و گران باشد؛ باز هم به این هدف دست خواهید یافت.

این مدل، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است. این زنجیرها از زیر 1 گرم تا بالای 20 گرم را شامل گردیده و قابل ارائه با هر وزن و قیمت اند.

زنجیر فلامینگو

قابل استفاده به هر شکل

گویا امتیازات زنجیر فلامینگو پایان ندارند. حدود 90% پلاک و زنجیر طلا که متصل به هم هستند از زنجیر فلامینگو استفاده میکنند.

و همچینین امکان استفاده از آن همراه با پلاک و مدال طلا را بصورت جدا خواهید داشت.

زنجیر فلامینگو

برای خرید طلا، مطابق با بودجه و سلیقه تان حتما با پشتیبانی ما در تماس باشید، مشاورین ما از ساعت 9 الی 21 پاسخگوی مستقیم سوالات شما خواهد بود. منتظرتان هستیم. 

ما را از طریق کانال های یوتیوب، پینترست، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید و عضوی از مجموعه بزرگ زرطلا شوید. 

✨ وقتشه بدرخشی ✨

admin
ارسال دیدگاه