پلاک زنجیر طلاخرید و لیست قیمت پلاک زنجیر طلا.

فیلـتر

نمایش 1–14 از 94 نتیجه

قیمت پلاک زنجیر طلا

یکی از اکسسوری های طلا که تمام ویژگی های مثبت را در خود جای داده؛ پلاک زنجیر طلاست. در بعضی از مدل ها، پلاک به زنجیر متصل بوده و در برخی دیگر، پلاک از زنجیر جداست. اتصال پلاک ها به زنجیر از طریق جوش لیزری صورت گرفته است. تمامی مدل ها دارای مشخصات مشترکی هستند مثل ظرافت، سبکی، استحکام و تنوع.

گردنبند طلا طرح وی V کد N1254

بر همین اساس بهترین قیمت پلاک زنجیر طلا را در حین خرید مشاهده خواهید کرد. قیمت پلاک ها با توجه به وزن زنجیر و پلاک از حدود 2 میلیون و 700 هزار تومان تا 10 میلیون و اندی را در بر می گیرد. بنابراین با یک بودجه اقتصادی می توانید پلاک زنجیر طلا با طرح دلخواه و مدرن را خریداری نمایید.

لازم به ذکر است این پلاک زنجیرها چه در صورت تفکیک از یکدیگر و چه در صورت اتصال به هم، همراه با هم به فروش رسیده و قیمت های اعلام شده نیز اختصاص به زنجیر و پلاک با هم دارد.

خرید آنلاین پلاک زنجیر طلا

یکی از روش های مرسوم خرید که مورد استقبال طیف وسیعی از خریداران قرار گرفته، خرید اینترنتی است. این روش در فضای کاملا امن و تحت تدابیر امنیتی صورت گرفته و به همین دلیل محبوبیت زیادی را پیدا کرده است. حالا دیگر مثل گذشته، مردم ترسی از خرید اینترنتی نداشته و نیمی از خریدهایشان را از این طریق انجام می دهند.

گردنبند طلا طرح قلب آینه ای کد N6609

چون با انتخاب این روش، امکان مشاهده محصولات بیشتری را از فروشگاه های مختلف داشته و مجبور نیستند به فروشگاه های حضوری شهر خود اکتفا کنند. لذا اگر تصمیم به خرید پلاک زنجیر طلا دارید؛ پیشنهاد می کنیم خرید اینترنتی را امتحان کنید تا طعم جدیدی از خرید طلا را به تجارب خریدتان اضافه نمایید.

پلاک زنجیر طلا دخترانه ظریف

قیمت بالای هر گرم طلای 18 عیار از یک سو و همینطور تغییر سلیقه و نظر خریداران از سوی دیگر منجر به ترویج فروش طلاهای ظریف و سبک شده است. این مدل ها با هر نوع سلیقه ای هماهنگ بوده و به هر استایل و پوششی می آیند.

گردنبند طلا طرح گل برجسته با گوی کد N6608

از مزایای خوب این پلاک ها این است که می توان آنها را در هر موقعیتی پوشید می توان آنها را در هر موقعیتی پوشید؛ حتی می توان آنها را برای استفاده روزانه نیز انتخاب کرد. آنطور که از طلاهای ظریف دخترانه استقبال می شود؛ از طلاهای ضخیم و سنگین به این اندازه استقبال صورت نمی گیرد.

اطلاعات بیشتر ...