انگشتر مردانه، انتخاب همیشگی آقایان

مردانه طلا

آقایان نیز مانند خانم ها، تمایل بسیاری به پوشیدن انگشتر دارند. به ویژه انگشتر طلا که جذابیت بیشتری به دست های مردانه بخشیده و از برخی جهات دارای فایده است.

با توجه به اینکه انگشتر طلا از بهترین نوع آلیاژ برخوردار می باشد، مانع از ایجاد حساسیت شده و می توان به طور ثابت آن را پوشید. موضوع دیگری که قابل بحث می باشد، تفاوت در انگشترهای مردانه می باشد که از تفاوت و گوناگونی سلیقه ها نشات می گیرد.

بر همین اساس، انواعی از متنوع ترین و زیباترین انگشتر مردانه طلا به دنیای مد و فشن راه پیدا کرده اند.

10
انگشتر طلا مردانه طرح شیر کد R6180

آنچه در ادامه می خواهیم بدانیم، بررسی انواع انگشتر طلا مردانه است. به ترتیب، محبوب ترین انگشتر، زیباترین و پرفروش ترین نوع آن را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد. هدف از این بررسی، تفکیک بهترین انگشترهای مردانه طلاست.

محبوب ترین انگشتر مردانه طلا

محبوب ترین و زیباترین انگشتر مردانه طلا، انگشتر رولکس است. این انگشتر به تازگی به دنیای فشن راه یافته و در مدت کوتاه توانسته به محبوبیت بالایی دست یابد.

ناگفته نماند انگشتر رولکس یکی از لوکس ترین و خاص ترین انگشترهای مردانه محسوب شده و بیشترین قیمت را به خود اختصاص داده است.

انگشتر طلا مردانه طرح شیر مربعی کد R2253

این انگشتر طلا از روی ساعت های رولکس الگوبرداری نموده و ظاهر منحصر به فرد و چشمگیری دارد. انگشتر رولکس طلا مردانه در رنگ های متنوع همچون رزگلد، سفید، ترکیبی و طلایی مشاهده شده و طرفداران بسیاری دارد.

نماد رولکس روی این انگشتر به صورت برجسته نشان داده شده و بر جذابیت آن افزوده است. انگشتر مردانه طلا طرح ورساچ نیز یکی دیگر از محبوب ترین آیتم هاست که نماد ورساچ را نشان داده و ظاهر شکیلی دارد.

این انگشتر نیز با توجه به ظاهر درشت و نمادار و البته وزن سنگینش، قیمت بالایی داشته و توجه آقایان خوش سلیقه و متمول را به خود جلب نموده است.

زیباترین انگشتر مردانه طلا

انگشتر نگین دار، زیباترین انگشتر مردانه طلاست که در دست جلوه بسیاری دارد. این انگشتر با نگین های متفاوت تزیین شده و رنگ های گوناگونی نیز دارد.

نه تنها آقایان مسن، بلکه آقایان جوان نیز تمایل زیادی به پوشیدن انگشتر مردانه نگین دار دارند، چرا که این انگشتر، ابهت مردانه را به رخ می کشد. انگشتر نگین دار با نگین فیروزه، تنها یکی از چند صد آیتمی است که وجود دارد.

این انگشتر علاوه بر جوانب زیبایی، دارای خواص درمانی بوده و بیماری های بسیاری را تسکین می بخشد.

انگشتر طلا مردانه طرح لنگر سیاه قلم کد R2254

پرفروش ترین انگشتر مردانه

رینگ ساده یکی از پرفروش ترین انگشترهای مردانه است. این انگشتر از سوی تازه دامادها خریداری شده و به دلیل سادگی و جذابیت فراوان خود، توجه آنها را برانگیخته است.

انگشترهای رینگ ساده نه تنها به دلیل ظاهر بی غل و غش خود، بلکه به دلیل برخورداری از وزن مناسب، در راس اهمیت قرار گرفته اند. این انگشترها برای کسانی که تمایلی به پوشیدن انگشترهای زرق و برق دار و لوکس ندارند، گزینه مناسبی تلقی می شوند.

انگشتر طلا مردانه طرح ورساچ گرد کد R3052

همچنین این انگشتر فاقد هر نوع تزئینات اضافی بوده و به خوبی با انگشترهای رینگ زنانه، ست می شود.

اگر بخواهیم مقایسه ای را بین انگشتر رینگ و سایر انگشترهای مردانه انجام دهیم، باید بگوییم انگشتر فوق، قیمت بسیار مناسب تری داشته و گزینه اقتصادی تر و کم هزینه تری است؛ به همین دلیل توانسته در عرصه فروش، پیروز میدان باشد.

برای خرید طلا، مطابق با بودجه و سلیقه تان حتما با پشتیبانی ما در تماس باشید، مشاورین ما از ساعت 9 الی 21 پاسخگوی مستقیم سوالات شما خواهد بود. منتظرتان هستیم. 

ما را از طریق کانال های یوتیوب، پینترست، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید و عضوی از مجموعه بزرگ زرطلا شوید. 

✨ وقتشه بدرخشی ✨

admin
ارسال دیدگاه