ست کردن انواع انگشتر مینیمال با هم

کردن انگشتر های مینیمال

پیشنهادهایی جذاب برای ست کردن انگشتر

این روزها شاهد اوج گرفتن انگشتر طلا مینیمال در دنیای مد هستیم. انگشترهایی که با حضور خود توانسته اند بیشترین تغییر را در دستان ایجاد نمایند.

اگرچه پوشیدن چند انگشتر مینیمال در کنار هم و در چند انگشت، می تواند نتیجه فوق العاده ای را رقم بزند؛ اما با پوشیدن همزمان چند انگشتر مینیمال در یک انگشت، این نتیجه، بهتر می شود. ست کردن انگشتر مینیمال و میهن هم ایده جالبی است که نتایج زیبایی را به دنبال می آورد.

انواع انگشتر میهن

انگشتر میهن؛ ایده عالی برای چند انگشتر در یک انگشت

این روزها ست کردن اکسسوری های مختلف کنار هم، خیلی ترند شده است. پوشیدن یک انگشتر و یک گوشوار، جذابیتی که چند انگشتر یا چند گوشواره می توانند باهم داشته باشند را ندارند.

3406
3405

انگشتر میهن در دو مدل زرد و سیاه قلم موجود بوده و براقیت و جذابیت خاصی را از آن خود کرده اند. شما می توانید این دو رنگ انگشتر را در یک انگشت با هم ست کرده و زیبایی بی همتایی را به انگشتان خود ببخشید. در این حالت، رنگ و جلوه انگشتر، بیشتر به چشم می آید. انگشترهای میهن علاوه بر اینکه رنگ های متنوعی دارند، از مدل های متعددی نیز برخوردار می باشند.

3403
3408

مدل های منحنی، گرد و دندانه دار که هر کدام، ظاهری متمایز از دیگری دارند. ست کردن دو یا چند انگشتر طلا میهن در یک انگشت، مثل چیدن یک پازل است که نتیجه تماشایی را به وجود می آورد.

انگشتر میهن در چند انگشت

ایده دیگر اینکه می توانید انگشترهای میهن سیاه قلم که رنگ های مشابهی دارند را به ترتیب در چند انگشتر بپوشید. این تغییر قطعا به دلتان می نشیند.

در رابطه با ست کردن انگشتر مینیمال و میهن نیز باید گفت ست کردن دو انگشتر با رنگ های مشابه و انگشتری دیگر با رنگ متفاوت در قسمت وسط، خالی از لطف نیست. مثلا پوشیدن انگشتر طرح قلب ریز در یک انگشت و انگشترهای میهن در قسمت های بالا و پایین آن، پیشنهاد جالبی است.

3407

ایده ها در این باره زیادند. در مجموع ست کردن انگشتر مینیمال و میهن با هم علاوه بر اینکه زیباست، تصویری از انگشترهای حجمی که تمایل به پوشیدن آنها داشتید را خلق می کند. تصویری که هم جذاب است و هم جلوه پرطمطراقی را به دستان ظریف و زنانه عطا می کند.

راهنمای ست کردن انگشتر مینیمال

در اشاره به یکی از مدل های جذاب انگشتر مینیمال، می توان انگشترهای سیگنت را نام برد. انگشتر سیگنت توخالی و انگشتر سیگنت توپر، از مدل های دوست داشتنی این محصول به شمار می آیند. افرادی با انگشتان ظریف هم می توانند این انگشترها را بپوشند. با پوشیدن آنها در دو انگشت، شاهد یک تغییر ظاهری بی نظیر در دستان خود خواهید بود. این انگشترها به دلیل طراحی ساده و شیک خود، مورد توجه بوده و سطحی آینه ای دارند. انگشترهای سیگنت، زیبایی و ظرافت را به شما هدیه می دهند.

انگشتر مینیمال

پیشنهاد دیگری که برای ست کردن انگشترهای طلا داریم، ست کردن انگشترهای مینیمال و ظریف تر از انگشتر سیگنت است. این انگشترهای خاص را می توانید در انگشتان دو دست پوشیده و تغییر خارق العاده ای را به چشم ببینید.

برای خرید طلا، مطابق با بودجه و سلیقه تان حتما با پشتیبانی ما در تماس باشید، مشاورین ما از ساعت 9 الی 21 پاسخگوی مستقیم سوالات شما خواهد بود. منتظرتان هستیم. 

ما را از طریق کانال های یوتیوب، پینترست، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید و عضوی از مجموعه بزرگ زرطلا شوید. 

✨ وقتشه بدرخشی ✨

admin
ارسال دیدگاه