بهترین هدیه طلا برای آقایان چیست؟

بهترین هدیه برای آقایان

همواره خرید هدیه برای آقایان امر مشکلی بوده است و بانوان در تاریخ‌های خاص مانند گرامیداشت روز پدر و روز مرد یا سالگرد ازدواج و روز تولد برای خرید یک هدیه چند انتخاب تکراری بیشتر نداشتند.

خوشبختانه امروزه تابوی استفاده از طلا برای آقایان در کشور ما شکسته شده و یکی از بهترین کادوهایی که می‌توان به یک مرد داد، طلا است.

در این مقاله بررسی خواهیم کرد که چه هدیه طلا برای آقایان مناسب است و این هدیه را از چه جایی می‌توان تهیه کرد، با ما همراه باشید.

هدیه طلا برای آقایان

به پیشنهاد سایت زرطلا گلد یکی از بهترین هدیه های طلا برای آقایان، دستبندهای ترکیبی سنگ و طلا و یا چرم و طلا هستند، مانند دستبند کارتیه که با سنگ مشکی تزیین شده است و یا انتخاب هوشمندانه ترکیب دستبند کارتیه با چرم که در رنگ‌های مختلف موجود است.

همچنین در این سایت امکان ساخت پلاک سفارشی اسم وجود دارد. هر اسم و هر طرحی را که بخواهید، می‌توانید با کمک صنعتگران مجرب زرطلا به شکل زنجیر گردنی یا پلاک تولید و تهیه کنید که این پلاک‌های گردنی از وزن یک گرم شروع می‌شوند.

در ادامه چند نمونه از این هدیه‌های مناسب برای آقایان را مشاهده می‌کنید.

هدیه طلا برای آقایان

یکی دیگر از بهترین انتخاب‌هایی که می‌توانید برای هدیه طلا برای آقایان داشته باشید، ترکیب دستبندهای مهره‌ای با تکه‌های طلا است، مثل ترکیب سنگ‌های انیکس که به رنگ مشکی هستند با مهره‌های طلایی به اشکال مختلف.

هدیه طلا برای آقایان

در ساخت این نوع از دستبندهای طلا برای آقایان از سنگ‌های فیوژن نیز استفاده می‌شود. این سنگ‌ها به عنوان سنگ‌های آتش‌فشانی شناخته می‌شوند و طرح‌ها و رنگ‌های مخصوص به خود را دارند، که در جای دیگر قابل پیدا کردن نیستند.

ترکیب این سنگ‌های فیوژن سبک سازی شده با طلا، روی مچ آقایان بسیار زیبا خواهد بود.

طلای سفید برای مرد

طلای سفید امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته‌ و طرفداران بی‌شماری پیدا کرده‌ است.

برخلاف طلای زرد که ممکن است با برخی لباس‌ها بد دیده شود، طلای سفید تقریبا به هر تیپی و هر رنگ پوستی می‌آید و برای جوانان انتخاب فوق‌العاده‌ای است. از این ویژگی طلای سفید برای مردان هم میشه بهره برد.

اگر قصد خرید یک هدیه طلا برای آقایان را دارید و به دنبال طلای سفید برای این امر می‌گردید، یکی از بهترین انتخاب‌های پیش‌روی شما گردنبندهای ظریف طلا به رنگ سفید است.

نمونه‌ای از این طلای سفید مناسب برای آقایان را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

هدیه طلا برای آقایان

یکی دیگر از بهترین انتخاب‌های طلا سفید برای آقایان انگشتر است که می‌تواند به عنوان حلقه در انگشت انگشتری دست چپ انداخته شود و یا در انگشت انگشتری دست راست به عنوان انگشتر تزیینی قرار بگیرد.

هدیه طلا برای آقایان

پلاک طلا مردانه

حتما شما هم متوجه شده‌اید که استقبال از پلاک‌های طلا در بین آقایان، خصوصا در قشر جوان، در سال‌های اخیر افزایش یافته است. این پلاک‌های طلا در همراهی با مهره‌‌هایی به شکل تسبیح، جلوه زیبایی می‌یابند و برای هدیه دادن گزینه بسیار خوبی هستند.

پلاک طلا مردانه می‌تواند شامل اسم یا یک حرف باشد. همچنین می‌تواند تایپوگرافی‌های گوناگون داشته باشد و یا به شکل نماد ماه تولد شما ساخته شود.

هدیه طلا برای آقایان

در وب سایت زرطلا گلد شما امکان سفارش پلاک طلا مردانه دلخواه خود را دارید. این پلاک می‌تواند به هر شکل و ابعادی که خواسته‌ی شماست، تولید شود. پلاک طلا سفید از جمله بهترین هدیه طلا برای آقایان است که اغلب قیمت مناسبی دارد و از طلای 18 عیار تولید شده است.

همچنین در هنگام خرید از این وب سایت شما امکان پرداخت به صورت اقساطی را دارید که اطلاعات بیشتر در این‌باره را می‌توانید از مشاورین این مجموعه دریافت کنید.

هدیه طلا برای آقایان

پلاک طلا مردانه خاص

یک پلاک مردانه با طرح خاص شما را در هر لباسی با دیگران متمایز می‌سازد و حسن سلیقه شما را به رخ مخاطبان می‌کشد. طرح‌های خاص پلاک طلا مردانه می‌تواند شامل طرح‌های بیشتر مرسوم مانند فروهر یا نماد ماه تولد باشد و یا طرح‌های تایپوگرافی که حروف نام شما را به شیوه خاصی درهم‌آمیخته است.

طرح‌های مذهبی مانند نام ائمه یا الله نیز بین جوانان طرفداران خاص خود را دارد. در ادامه چند نمونه از خاص ترین پلاک‌های طلا مردانه را که از بهترین هدیه طلا برای آقایان محسوب می‌شود. 

هدیه طلا برای آقایان

اگر به دنبال سفارش یک پلاک طلا خاص برای خود یا عزیزانتان هستید، می‌توانید طرح مدنظر خود را به مشاورین مجرب وبسایت زرطلاگلد سفارش دهید تا آن را در ابعاد و وزن دلخواه تحویل بگیرید.

البته این امکان برای اوزان بالای یک گرم وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت این مجموعه مراجعه فرمایید.

هدیه طلا برای آقایان

در نهایت باید در نظر داشته باشید که برخلاف باورهای مرسوم استفاده از طلا برای آقایان هیچ ضرری ندارد و برای سلامت آن‌ها خطری ایجاد نمی‌کند.

طلا به خاطر داشتن ظاهر جذاب و گرانبها برای تمامی سنین جذابیت دارد و هر کس فارغ از جنسیت به آن جذب می‌شود.

 

بنابراین این بار که برای خرید هدیه برای آقایان دچار تردید شدید. حتما یک اکسسوری طلا را در لیست خود مد نظر داشته باشید. دستبند، گردنبند و انگشتر برای آقایان زیورآلات مناسبی محسوب می‌شوند و شما با توجه به شناختی که از دریافت کننده هدیه دارید، می‌توانید بهترین آن‌ها را برای هدیه دادن برگزینید.

 

دستبندهای ست نیز یکی دیگر از بهترین هدیه‌های طلا برای آقایان است که در مچ هر دوی شما خودنمایی خواهد کرد.

 امید است خواندن این مقاله شما را برای یافتن بهترین هدیه طلا برای آقایان یاری داده باشد و ایده نویی در ذهن شما ایجاد کرده باشد.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.