گوشواره ژاکت چیست؟

شاخص گوشواره ژاکت

یکی از انواع گوشواره طلا که با تماشای آن، غرق در جذابیتش خواهید شد؛ گوشواره ژاکت است. حتما با شنیدن نام آن، این سوال در ذهنتان شکل گرفته که منظور از گوشواره ژاکت چیست؟ در پاسخ باید گفت در این مدل گوشواره طلا، یک نگین میخی از جلو وارد سوراخ گوش شده و قسمت پشتی آن پایین لاله گوش قرار می گیرد.

بنابراین برخلاف سایر گوشواره های میخی، پشت گوشواره ای ساده وجود ندارد. به بیان دیگر، بدنه اصلی گوشواره در پشت گوش قرار گرفته و توسط یک نگین، بست می گردد. این نگین منجر به اتصال محکم گوشواره شده و احتمال افتادن آن را کاهش می دهد.

گوشواره ژاکت طرح ستاره مخروطی کد E20273

در گوشواره ژاکت طلا، به جای اینکه شاهد یک طرح زیبا در بخش جلویی گوش باشید؛ نظاره گر همین طرح در قسمت پایین و پشت لاله گوش خواهید بود. طرح خاص این گوشواره شبیه به طرح برگ های سوزنی شکل در سایز کوچک است. برگ هایی که به ترتیب در کنار هم قرار گرفته و نمای فوق العاده ای را به گوشواره بخشیده اند.

این طرح ها روی یک حلقه قرار گرفته که حلقه در پشت گوش پنهان شده و فقط طرح های برگ از پایین گوش نمایان هستند. این گوشواره را می توان یکی از اعضاء خانواده گوشواره بدون نگین دانست. بنابراین اگر گوشواره های ساده را می پسندید؛ حتما این گزینه را انتخاب خواهید کرد.

گوشواره ژاکت طرح ستاره مخروطی کد E20273

مناسب برای مجالس و مهمانی

گوشواره ژاکت با توجه به فرم ظاهری منحصر به فردی که دارد؛ بیشتر مناسب برای پوشیدن در موقعیت هایی مثل مهمانی یا مجالس می باشد. هر چند برخی از خانم ها آن را برای استفاده روزانه نیز انتخاب می کنند.

با پوشیدن این گوشواره در هر زمان و هر کجا، نتیجه ای جز جذابیت بیش از پیش ظاهری، حاصل نخواهد شد. اگر موهای خود را ببندید؛ قطعا این کارتان باعث می شود تا گوشواره نمای بیشتری داشته باشد.

گوشواره ژاکت که فرم نسبتا کوچکی داشته و تعلقی به گوشواره آویز ندارد؛ با موهای بسته و شنیون شده، ترکیب بهتری را خلق خواهد کرد. ترکیبی که حتما از آن استقبال زیادی خواهد شد. با پوشیدن این گوشواره، یک ظاهر اروپایی، ساده و شیک، از آن شماست.

گوشواره ژاکت طرح ستاره آینه ای کد E20270

انواع مدل گوشواره ژاکت طلا

گوشواره ژاکت همراه با مدل های متنوعی بوده که هر یک از مدل ها دارای ظاهری قابل ستایش می باشند. گوشواره ژاکت طلا کریستالی که در دسته جواهرآلات قرار دارد؛ چشم هر بیننده ای را به خود جلب کرده و درخشش بالایی دارد.

این گوشواره را می توان با لباس های مجلسی رنگی و آرایش شاین ست کرد. گوشواره ژاکت طلا ساده هم برای ساده پسندان، گزینه ایده آلی به شمار می آید. این گوشواره فاقد درخشش زیاد بوده و ظاهر شفافی را به خود اختصاص داده است. هیچ نوع طرحی را در اجزاء این گوشواره نخواهید دید.

همچنین مدل فوق در چند رنگ متفاوت، قابل تهیه است؛ مثل گوشواره ژاکت طلا با رنگ سفید، زرد و گلدن رز. متناسب با رنگ پوست و سلیقه می توان هر یک از این رنگ ها را انتخاب کرد.

گوشواره ژاکت طرح مثلث مخروطی کد E20270
گوشواره ژاکت طرح مثلث مخروطی کد E20270

قیمت گوشواره ژاکت

گوشواره ژاکت طلا که یک گوشواره مینیمال و مدرن محسوب می شود؛ از قیمت های متفاوتی برخوردار است. مدل این گوشواره، یک عامل تعیین کننده در رابطه با قیمت بوده و آن را دچار تغییراتی خواهد کرد.

برای مثال گوشواره های ژاکت ساده با قیمت کمتری نسبت به گوشواره های ژاکت کریستالی به فروش می رسند. در مجموع قیمت این گوشواره مینیمال، چندان بالا نبوده و اغلب خریداران از توان خرید آن برخوردار می باشند.

اگر شما هم به این گوشواره علاقمند شده اید؛ می توانید اقدام به خرید آن نموده و این مدل جذاب را به کلکسیون گوشواره هایتان اضافه کنید. هر بانوی خوش سلیقه ای، نیازمند داشتن یک گوشواره ژاکت در میان گوشواره های طلای خود می باشد.

گوشواره ژاکت طرح برگ کد E20272
گوشواره ژاکت طرح برگ کد E20272

برای خرید طلا، مطابق با بودجه و سلیقه تان حتما با پشتیبانی ما در تماس باشید، مشاورین ما از ساعت 9 الی 21 پاسخگوی مستقیم سوالات شما خواهد بود. منتظرتان هستیم. 

ما را از طریق کانال های یوتیوب، پینترست، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید و عضوی از مجموعه بزرگ زرطلا شوید. 

✨ وقتشه بدرخشی ✨

admin
ارسال دیدگاه