دستبند متناسب با استایل های مختلف

دستبند مناسب هر استایل

داشتن یک استایل خاص و زیبا، مستلزم استفاده صحیح از لباس و اکسسوری هاست. برای اینکه بهترین استایل را داشته باشید؛ لزوما نباید تنها لباس های جذاب بپوشید؛ بلکه باید به نحوه استفاده درست از اکسسوری ها مثل زیورآلات طلا هم توجه کافی داشته باشید. دستبند طلا یکی از زیورآلاتی است که می توان از آن نام برد.

دستبند زنجیری طلا طرح تیفانی love کد B3015

شاید از نگاه شما، دستبند تاثیر چندانی در استایل نداشته باشد؛ اما اینطور نیست. دستبند طلا دارای تاثیر بسزایی در استایل ظاهری است. بنابراین اگر دستبند متناسب با استایل های متفاوت را بپوشید؛ شاهد نتایج بهتری بوده و به استایل مد نظر خود دست می یابید. در ادامه به بررسی انواع دستبند برای استایل های مختلف خواهیم پرداخت.

دستبند طلا متناسب با استایل های رسمی:

یکی از دستبندهای طلا که متناسب با استایل های رسمی است؛ دستبند رولکس می باشد. این دستبند، ظاهر زیبا و ضخیمی داشته و با استفاده از آن می توان با افتخار در موقعیت های رسمی حاضر شد. دستبند رولکس یک انتخاب بی نظیر است و استایل منحصر به فردی را تقدیمتان می کند. علاوه بر خانم ها، آقایان نیز می توانند این دستبند را به دست کرده و در جلسات رسمی حضور یابند.

دستبند رولکس طلا زنانه دو رنگ کد B15025

در بررسی دیگر دستبند متناسب با استایل های متفاوت می توان گفت دستبند طلا کارتیه نیز برای استایل های رسمی، انتخاب کاملا معقول و مناسبی است. کارتیه النگویی و کارتیه حلقه دار، هر دو از مدل های متنوع این محصول اند. دو دستبند نامبرده برای جلسات و موقعیت های رسمی خلق شده اند. هر چند برای استایل های غیر رسمی و اسپرت نیز می توان آنها را انتخاب کرد.

8 scaled

علاوه بر دستبندهای کارتیه می توان از دستبندهای زنجیری هم نام برد. دستبندهای دارای زنجیر ضخیم و درشت که نمای بیشتری دارند؛ می توانند در استایل های رسمی استفاده شوند. گاهی خانم ها از این دستبندها برای استایل های روزانه نیز استفاده می کنند. به طور کلی دستبندهایی که حالت ساده تری داشته و فاقد نگین می باشند؛ می توانند آقایان و خانم ها را در موقعیت های رسمی همراهی کنند.

دستبند متناسب با استایل های اسپرت و راحت:

برای داشتن یک استایل اسپرت خاص و متفاوت می توان به سراغ دستبندهای سنگی و بندی طلا رفت. این دستبندها دورتادور توسط سنگ یا بندهای احاطه پوشیده شده و در قسمت مرکزی دارای پلاک طلا می باشند. پلاکی ظریف و زیبا که زیبایی دستبند را دوبرابر کرده است. این دستبندها با وزن کم خود، راحتی را برای افراد به ارمغان آورده و یک استایل راحت و خودمانی را به او هدیه می دهند.

دستبند آسانسوری و طلا طرح گل کد B6677

برای دورهمی ها و مهمانی های دوستانه می توان دستبندهای فوق را به دست کرد. علاوه براین دستبندهای النگویی نیمه باز هم استایل های اسپرت را تکمیل می کنند. حتما این النگوها را در انتخاب هایتان لحاظ کنید.

دستبند متناسب با استایل های رسمی و غیر رسمی:

در بررسی دستبند متناسب با استایل های متفاوت دریافتیم دستبند چرم و طلا از معدود دستبندهایی است که با هر دو استایل رسمی و غیر رسمی به خوبی ست می شود. این دستبند دارای انعطاف پذیری بالایی است و استفاده از آن در هر یک استایل ها، نتیجه فوق العاده ای را به همراه دارد. دستبند چرم و طلا را نه تنها آقایان، بلکه خانم ها هم می توانند بپوشند و با آن تغییری اساسی به استایلشان بدهند.

دستبند چرم مردانه

دستبند متناسب با استایل های متفاوت از جمله استایل های رسمی و غیر رسمی، شامل تنوع بسیاری است. بنابراین علاوه بر نمونه های نامبرده می توان از آیتم های دیگری نیز یاد کرد. برای مثال دستبند چارم یکی از دستبندهای مناسبی است که می توان از آن برای کامل تر شدن استایل های رسمی و غیر رسمی کمک گرفت. منظور از دستبند چارم، نوعی دستبند زنجیری است که چشم زخم یا آویز کوچک از آن آویزان می شود. آویزهای این دستبند را می توان کم و زیاد کرد.

دستبند طلا متناسب با استایل های نیمه رسمی:

منظور از استایل نیمه رسمی، استایلی است که در آن نشانه هایی از لباس های رسمی و در عین حال لباس های اسپرت و راحتی دیده می شود. افرادی که به اجزای استایلشان چندان توجه ندارند؛ از این سبک پیروی می کنند. اکنون می خواهیم بدانیم دستبند طلا متناسب با استایل های متفاوت به ویژه استایل های نیمه رسمی کدام است؟

دستبند طلا طرح قلمدون ترکیبی کد B19544
دستبند طلا طرح هرمس ریز کد B19953

به نظر می رسد دستبند طلا زنجیری، دستبندی باشد که می توان از آن در استایل های نیمه رسمی استفاده کرد. دستبند طلا کارتیه که محبوب ترین دستبند بین خانم هاست؛ برای این استایل، انتخاب بجایی است. حتی دستبند چرم و طلا را هم می توان برای این استایل در نظر گرفت.

دستبند طلا متناسب با استایل های مجلسی:

برای استایل های مجلسی فقط باید دستبندهای طلا نگین دار را انتخاب کرد. این دستبندها پر زرق و برق اند و درخشش آنها باعث شده تا به انتخابی مناسب برای مجالس مختلف از جمله مجالس عروسی، تبدیل شوند. البته دستبندهای نمادار و پهن که ترکیبی از طلا سفید و طلا زرد را در بر گرفته اند هم برای این استایل ها کاملا مناسب به نظر می آیند.

سرویس طلا سفید طرح تراش و نگین دار کد NS14543
سحر عباسی
ارسال دیدگاه