خاص ترین دستبند کارتیه لاو که تا به حال ندیدید

النگو کارتیه لاو

النگو کارتیه، متفاوت از هر النگوی دیگر

دستبند کارتیه طلا؛ که حالا تبدیل به یکی از محبوب ترین آیتم ها نزد طلا دوستان شده، گویا قصد ندارد به مدل های تازه اش پایان دهد. هر روز مدل های جدیدتری از این محصول را می بینیم که در مقایسه با مدل های قبلی، زمین تا آسمان تفاوت دارند.

یکی از تازه ترین محصولات کارتیه، النگو کارتیه لاو است. به شما قول می دهیم که نظیر این النگو را تا به حال هیچ جا ندیده اید و اولین جایی که با آن برخورد خواهید داشت؛ زرطلاست.

این النگوی طلا که یک مدل متفاوت را به نمایش گذاشته، آنقدر منحصر به فرد است که نمی توان آن را نادیده گرفت. تقلا کردن برای نخریدن این النگو، جز یک تلاش بیهوده نیست و هر خانمی با دیدن آن، وسوسه خرید به جانش می افتد.

برای مشاهده انواع دستبند کارتیه طلا روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های خاص این النگو طلا

النگو کارتیه لاو با ویژگی های متمایز خود توانسته راهی برای نفوذ در قلب ها پیدا کند. محال است یک شخص مشکل پسند باشید و این النگو را پسند نکنید.

با دیدن ویژگی های این النگو، کاملا محو آن شده و مقاومت خود را در برابر آن از دست خواهید داد. این محصول را می توان یک النگو تک دانست که با پوشیدن آن، تک بودن شما به همه ثابت خواهد شد.

النگو کارتیه لاو، 8 ضلعی است و جلوه آن در دست بیداد می کند.

دستبند النگویی چند ظلعی طرح Loveرزگلد

مهمتر از همه اینکه این النگو زیبا و خواستنی با سه رنگ مختلف آبکاری شده و همه سلیقه ها را پوشش داده است.

این النگو طلا را می توانید در  رنگ های زرد، سفید و رزگلد سفارش دهید. همچنین باید بدانید که این النگو توخالی است و وزن نسبتا کمی دارد.

پس نباید گول ظاهر آن را بخورید و تصور کنید که یک النگو سنگین وزن روبرویتان قرار گرفته است. ابدا اینطور نیست. در آخر باید گفت این النگو محبوب، فاقد قفل بوده و نحوه باز و بسته شدن آن، آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

همین حالا با خرید النگو کارتیه لاو به همه نشان دهید که شما مثل همه نیستید و با بقیه فرق دارید!

دستبند النگویی چند ظلعی طرح Love ابکاری سفید

برای خرید طلا، مطابق با بودجه و سلیقه تان حتما با پشتیبانی ما در تماس باشید، مشاورین ما از ساعت 9 الی 21 پاسخگوی مستقیم سوالات شما خواهد بود. منتظرتان هستیم. 

ما را از طریق کانال های یوتیوب، پینترست، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید و عضوی از مجموعه بزرگ زرطلا شوید. 

✨ وقتشه بدرخشی ✨

admin
ارسال دیدگاه