ضخیم ترین دستبند کارتیه. علت محبوبیت کارتیه چیست؟

کارتیه ضخیم

دستبند کارتیه کلاسیک ضخیم، دارای جلوه بی پایان

یکی از طلاهای کلاسیک که ظاهر متفاوت و خیره کننده ای را از آن خود کرده؛ دستبند کارتیه طلا است. این دستبند از حلقه های متصل به هم برخوردار می باشد. حلقه هایی که بافت بسیار درشتی را به رخ کشیده و به واسطه آنها، جلوه و زیبایی بی انتهایی پیدا کرده اند.

به محض مشاهده ضخیم ترین دستبند کارتیه کلاسیک، چنان دلتان به لرزه می افتد که توانی برای جلوگیری از این اتفاق نخواهید داشت. البته حق دارید؛ مگر می توان چنین دستبند طلا باشکوهی را دید و شیفته و واله آن نشد؟! محال ممکن است کسی دستبند کارتیه کلاسیک ضخیم را ببیند و دچار این احساس نشود. مگر اینکه دلش از جنس سنگ باشد!

دستبند زنجیری کارتیه درشت کد B2777

سنگین و پر ابهت

با دیدن ضخیم ترین دستبند کارتیه کلاسیک، پیش خود گمان می کنید سنگین تر از آن وجود ندارد. تا حدودی فکرتان درست است؛ چرا که این دستبند طلا که با رنگ طلای زرد نشان داده شده؛ از وزن بالایی برخوردار بوده و سنگین وزن بودنش را می توان از روی ظاهر آن پیش بینی کرد. قطعا چنین دستبندی، از لحاظ ارزش در سطح بالایی قرار داشته و می توان به عنوان یک سرمایه پرسود به آن نگاه کرد.

دستبند زنجیری کارتیه درشت کد B2777

این دستبند طلا، زنانه و مردانه است؛ یعنی علاوه بر خانم ها، آقایان نیز می توانند این دستبند شکیل و پر ابهت را تهیه کنند. قطعا این افراد با پوشیدن آن، شخصیت جذاب تری پیدا کرده و همچنین سرمایه بیشتری را به جمع سرمایه های فعلی خود می افزایند. در نهایت هر یک از خانم ها و آقایان با پوشیدن این دستبند طلا، صاحب شیک ترین و باارزش ترین دستبند طلا خواهند شد. محصولی که در راس همه دستبندهای کارتیه قرار دارد.

admin
ارسال دیدگاه