همه چیز درباره گوشواره بخیه ای طلا

گوشواره بخیه ای طلا

گوشواره بخیه ای چیست

گوشواره بخیه ای طلا یکی از جدیدترین و محبوب ترین گوشواره هاست که خانم های شیک پوش و مدرن، بی توجه از کنار آن رد نمی شوند. حال اگر سوالتان این است که گوشواره بخیه ای چیست؟ پاسخی برای این سوال یافته ایم. گوشواره بخیه ای که نام های دیگری همچون گوشواره نخی را به خود اختصاص داده؛ حاوی زنجیر نرم و نازکی است که ظرافت از آن می چکد!

گوشواره طلا بخیه ای طرح گوی کد E15295

در دل این ظرافت، استحکام و انسجام بالایی را می توان از این گوشواره مشاهده کرد. به جز این زنجیر ظریف و نازک، یک پلاک در انتهای گوشواره دیده می شود که جلوه بیشتری به آن بخشیده است. پلاکی که طرح های متنوع و زیبایی را تداعی می کنند. زنجیر متعلق به این گوشواره دارای 7 تا 12 سانتیمتر ارتفاع بوده و از سوراخ های مختلف گوش عبور می کند. بنابراین برای پوشیدن گوشواره بخیه ای، به بهتر است  بیش از یک سوراخ در گوش داشته باشید.

گوشواره طلا بخیه ای طرح ستاره کد E18429

هر چقدر تعداد سوراخ ها بیشتر باشد، گوشواره هم مجال بهتری برای عبور از گوش داشته و زیبایی آن نیز بیشتر احساس می شود.  این گوشواره نه تنها برای گوش های دو سوراخه، انتخاب مناسبی است؛ بلکه برای گوش هایی که سه یا چهار سوراخ دارند هم بهترین انتخاب می باشد. این گوشواره، همه سوراخ ها را به خوبی کاور کرده و بسیار مینیمال و دوست داشتنی است. برای رفتن به مهمانی ها و مجالس می توانید به سراغ این آن رفته و گوشتان را به بهترین نحو بیارایید.

دارای پلاک های جذاب و سبک

پلاک های متصل به زنجیر گوشواره بخیه ای، دارای وزن کمی اند. این وزن باعث شده تا پلاک ها سنگینی نکرده و زنجیر را به به سمت پایین نکشانند. همچنین وزن سبک پلاک به آن این اجازه را داده که آسیبی را به گوش وارد نکرده و سوراخ را پاره نکند. پلاک طرح قلب نبض دار، پلاک طرح گل، طرح پروانه، طرح دختر و هر طرح دیگری که بخواهید را می توانید در این گوشواره ظریف و خواستنی ببینید.

گوشواره بخیه ای طلا طرح گوی البرنادو کد E1710
گوشواره طلا بخیه ای طرح پروانه کد E5865
گوشواره طلا بخیه ای طرح گربه کد E2659
گوشواره طلا بخیه ای طرح بینهایت ظریف کد E5776
گوشواره طلا بخیه ای طرح گل 5 برگ کد E2380

علاوه بر این پلاک ها، متعلقات دیگری هم در گوشواره بخیه ای حضور دارند. متعلقاتی که به ایستایی بهتر آن کمک کرده و یک گوشواره استاندارد را شکل داده اند. مگنت باریکی که موجب فیکس شدن گوشواره در گوش می شود، از جمله این متعلقات است. این قطعه سوزنی شکل در پشت گوش قرار گرفته و از لاله گوش آویزان می شود. با وجود مگنت، حرکت گوشواره کنترل شده و از افتادن آن نیز جلوگیری می شود. قطعه فوق نه تنها تاثیر مهمی در ایستایی گوشواره دارد، بلکه باعث ورود راحت تر آن به سوراخ گوش شده و ورود و خروج گوشواره را ممکن می سازد.

مدرن و کم هزینه

صفات مختلفی را می توان به گوشواره بخیه ای نسبت داد. یکی از این صفات، گوشواره اقتصادی است. بله درست متوجه شدید، این گوشواره طلا با بهترین قیمت همراه بوده و یک گزینه ایده آل برای انتخاب و حتی هدیه دادن محسوب می شود. بنابراین با یک طلای کم هزینه روبرو خواهید شد. گوشواره ای که در عین مدرن بودن، گران نیست و هر زمان که تمایل داشته باشید؛ می توانید با کمترین بودجه، آن را تهیه کنید.

گوشواره طلا بخیه ای طرح پر کد E2820

نحوه بستن گوشواره بخیه ای

گوشواره ای با طرز استفاده آسان که حتی پوشیدن آن در مقایسه با پوشیدن گوشواره حلقه ای، راحت تر است و به زمان کمتری نیاز دارد. برای استفاده از آن کافیست مگنت یا میله نازک گوشواره را از سوراخ اول گوش عبور داده و این عمل را به آهستگی برای سایر سوراخ های گوش انجام دهید. زیاد زنجیر گوشواره را نکشید تا شکل ظاهری آن حفظ شود. بهتر است زنجیرها به حالت شل از لاله گوش آویزان باشند. در این حالت، جلوه خاص تری هم به گوش هدیه می دهند.

گوشواره طلا بخیه ای طرح پروانه توخالی کد E4098
گوشواره طلا بخیه ای طرح بال فرشته کد E813

برای خرید طلا، مطابق با بودجه و سلیقه تان حتما با پشتیبانی ما در تماس باشید، مشاورین ما از ساعت 9 الی 21 پاسخگوی مستقیم سوالات شما خواهد بود. منتظرتان هستیم. 

ما را از طریق کانال های یوتیوب، پینترست، اینستاگرام و آپارات دنبال کنید و عضوی از مجموعه بزرگ زرطلا شوید. 

✨ وقتشه بدرخشی ✨

admin
ارسال دیدگاه